شما می دانید در دنیای امروز فروشگاه های سنتی جای خودشان را به فروشگاههای نوین (آنلاین) داده اند؟
آمار نشان می دهد فروشگاههایی که در ایام سخت کرونا فروش بهتری داشتند و حتی فروش بیشتری نسبت به شرایط عادی داشته اند فروشگاههایی هستند که در کنار کار خود فروش آنلاین خودشان را راه اندازی کرده اند (اینستاگرام، وب سایت، تلفنی و …) در این مدت علاقه افراد جامعه برای خرید آنلاین بالا رفته و شرایط فروش آنلاین برای عموم جامعه محیا شده است.
ما در اینجا در کنار شما هستیم با 20 سال سابقه اجرایی در حوزه IT کشور از صفر تا صد فروشگاه آنلاین شما را راه اندازی کنیم. خاطرنشان می کند با پکیچی که در نظر گرفته شده تمامی امکانات اینترنتی با امنیت بالا، بدون درگیر کردن شما مدیر محترم و عدم حضور آدمین در محل فروشگاه در کمتر از 10 روز فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

مشاوره رایگان

پکیج گروه فناوری اطلاعات آسمان

وبسایت

گروه فناوری اطلاعات آسمان با طراحی وب ریسپانسیو ( واکنش‌گرا ) و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

تحت وبسازی

نرم افزار تحت وب همونطور که از اسمش پیداست به نرم افزار هایی گفته میشود که بر روی بستر اینترنت قابل اجرا و استفاده هستد. استفاده از این نرم افزار ها از طریق هر دستگاه متصل به اینترنتی امکان پذیر میباشد و به همین جهت مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

گروه فناوری اطلاعات آسمان با ارائه سامانه تحت وب سازی آسمان قادر است هر نرم افزار ویندوزی را به نرم افزار تحت وب تبدیل کند تا هر زمان و در هر محل جغرافیایی شما بتوانید تنها با داشتن اینترنت و یک مرورگر به نرم افزار خود دسترسی داشته باشید.

پشتیبان گیری هوشمند

گروه فناوری اطلاعات آسمان با رویکرد حل مشکل و با اختصاص سرورهای امن برای پشتیبان گیری هوشمند دیتابیس انتخابی شما و با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه ، با مکانیزمی کاملا خودکار در ساعت های مشخص از دیتابیس انتخابی پشتیبان گیری نموده و با ارسال به سرورهای امن این گروه ، امنیت داده های شما را تضمین مینماید. 

Sign in

بستن

Scroll To Top